На Виноградівщині пройшла виставка пернатих (ФОТО та ВІДЕО)

26 квітня в с. Олешник Виноградівського району відкрилася V виставка декоративних голубів, кролів та курей. Серед строкатої колекції пернатих були надзвичайно цікаві представники світу крилатих. Зокрема, курей різних порід та декоративних голубів виставили представники Виноградівщини, Ужгорода та Хуста.

Організатором заходу виступив місцевий птахівник Іван Нюл.

-Ми повинні розвивати улюблену справу, покращувати виробничі показники та йти до нових висот, – зазначив пан Іван. – Тож запрошую краян проявляти більше ініціативи, активності, ставати учасниками обласних виставок, аби наша область гідно представляла птахівництво не тільки в межах України, але й світу.

Кращих голубівників краю, до речі, оргкомітет нагородив спеціальними призами та грошовими винагородами.

Пернаті, між іншим, охоче позувати перед фото та відеокамерами на руках у власників і радували дітлахів різнобарвним красивим оперенням та пташиним різноголоссям.

-Приємно, що до невеличкого населеного пункту вже вп’яте з’їхалась не тільки любителі домашньої птиці і кролів, але й професійні заводчики. Хочеться, аби в майбутньому пташині виставки ставали ще більш масовими, а до птахівництва долучалось більше молоді, – поділився думками сільський голова Олешника Михайло Сігеті.

– Подібні заходи дуже цікаві не тільки громадськості, але й самим голубоводам і птахівникам, адже саме на виставках вони мають можливість обмінюватися знаннями, досвідом, здобутками, пізнавати різні грані улюбленої справи, – підкреслив голова клубу любителів голубів Закарпаття Василь Полончак.

Загалом на виставці було цікаво і велелюдно. Усі присутні на святі пташиної вроди залишились задоволеними неординарним та креативним заходом.

Віандот

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *