Француз Герек Суді та його курка – зірки мережі

24-річний француз Герек Суді в подорожі навколо світу бере з собою незвичайного супутника. Компанію йому складає не дівчина й не друг, і навіть не кіт чи собака.

Усі труднощі мандрівки з ним розділяє курка Моніка.

Пані Моніка – мандрівниця

У травні позаминулого року спортсмен, у рамках підготовки до своєї експедиції до Гренландії, побував у товариша на острові Сен-Мартен (фр. Saint-Martin), що розташований у північній частині Карибського моря.

Плаваючи на човні друзі вирішили відзняти декілька відеороликів та фотографій. Потім виникла ідея створити документальний фільм про подорожі.

Спочатку спортсмен хотів взяти з собою кішку, але потім передумав і взяв курку. І незабаром він зрозумів, що перната супутниця стала його найкращим другом.

На його думку курка є ідеальним вибором. Супутниця призвичаїлась і подеколи навіть несе яйця.

Фото та відео своїх мандрівок  француз публікує у фейсбуці. В цих постах можна поспостерігати, як Моніка долаючи екстренні погодні умови плаває з ним на човні та на льодовику, катається на серфі, ходить по кризі, їздить на санях та ловить рибу…

Короткий відеоролик про їхню подорож має вже понад 1,8 млн переглядів.

Сам чоловік стверджує, що курка не створює йому ніяких проблем, і дякує всім прихильникам.

“Вона зі мною завжди та не доставляє ніяких проблем. Все що мені потрібно зробити, це покликати її по імені. Вона одразу підбігає та сідає на мене”, – пише Герек Суді.

Про пригоди безстрашного моряка та іспанської курки-несучки вже встигли опублікувати книгу, де описано подорож через Атлантичний океан.

Це перша книга для дітей про “Трансантлантичну Монік”, яка з 22 червня вже опублікована та поступила в продаж.

Наразі невідомо куди ще попрямують мандрівники, однак хочеться побажати зіркам  відвідати й інші частини світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *