Wyandotte

Куріпчастий віандот стандарт

Куріпчастий віандот (Стандарт)

Куріпчастий віандот (Стандарт)

Багато різновидів цієї породи до цих пір викликають величезний захват у шанувальників декоративної птиці. Сьогодні порода стала навіть популярнішою, ніж раніше. Крім того, незвичайні кури підкорили серця сучасних любителів модних напрямів птахівництва завдяки витонченості форм і великій респектабельності.

Слід зазначити, що в 1904-1905 рр. трохи змінилися вимоги Стандарту досконалості до віандотів, включаючи оперення і статуру (зараз у птиць має бути широкий округлий живіт і коротка спина).

До нас віандоти потрапили із Великобританії. Зараз у Європі і в нашій країні багато різновидів породи.

Більш за все шанувальників пернатих приваблює саме оперення, а власне – безліч забарвлень і округлість форм. До переваг породи відноситься і те, що віандотів можна утримувати як у невеликих вольєрах, так і на великих вигульних територіях. Тиха і мирна птиця отримала наразі всесвітнє визнання, ще і завдяки тому, що кури є відмінними квочками і зразком материнської дбайливості. До речі, птиця дуже продуктивна, відноситься до м’ясо-яєчного виду.

Цікаво, що зі всіх різновидів віандота ,на даний час куріпчастий слабо поширений не лише на Україні, але й на території всіх пострадянських країн.

Куріпчастий віандот отримав назву із-за однойменного забарвлення пір’я.

У курок куріпчастого віандота дуже насичений золотисто-коричневий окрас, кожне перо птиці ніби обрамлене хвилястою лінією, яка утворює своєрідний узор.  Малюнок пера на голові і верхній частині гриви – одинарний, внизу гриви – подвійний, а на інших частинах тіла багаторазово повторюється. Колір гриви золотистий, а хвіст – чорно-коричневий.

Півні кольором кардинально відрізняються від курей. Голова у них червоно-коричнева, вниз по ній тягнеться золотисто-коричнева грива, що має чорний штрихоподібний узор пера. Плечі і спина – темно-коричнево-золотаві. Зовнішні опахала крил півнів мають коричневий колір, а махове пір’я – чорне, із зеленуватим відтінком на лінії крила. Груди – чорні із ледве помітною кавовою облямівкою. Живіт і гомілки півнів – такі ж. Хвіст – блідо-чорний, із зеленувато-металевим відтінком.

Куріпчасті віандоти – яскраві та гарні птахи. Вони є чудовою окрасою пташиного двору будь-якого господаря.

  Tags: , , , , , , , ,

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Контакти

  wyandotte.com.ua@gmail.com

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Ваш номер телефона (обязательно)

  Тема

  Сообщение

  Файл

  X