Wyandotte

Колумбійська курка знесла «сексуальне» яйце

64e756ff30ccМарія Консуело Рамірес із колумбійського села Ягуара – володарка однієї з найвідоміших курок в світі. Її літня вихованка давно перестала нестись, тому господиня подумувала про те, що пора відправляти пернату «пенсіонерку» в суп. Але несподівано трапилося щось неймовірне – Маргарита, як у казці про курочку Рябу, знесла яйце… і не просте, а особливе.

– Був прохолодний жовтневий ранок, – згадує Марія. – Я зайшла в курник, щоб попрощатися з Марго перед тим, як зарізати її. Проте, піднявши улюбленицю, виявила під нею яйце неправильної форми. Воно було ніжного блакитного кольору, мало довжину 7 сантиметрів, з одного боку – кругле, з іншої – закінчувалося загнутим фрагментом. Від несподіванки ледве не випустила із рук знахідку. Відразу ж показала яйце сусідам і всі вони в один голос сказали, що Маргарита знесла щось, схоже на чоловічий статевий орган.

Про Марго і її диво-яйце селом швидко поповзли різні чутки. Незабаром до Марії Консуело Рамірес «повалили» допитливі гості і з інших населених пунктів Колумбії. Всім хотілося потримати в долонях яйце-пеніс. Від постійних обмацувань раритету, шкаралупа в одному місці тріснула. Але винахідлива ґаздиня обернула яйце клейкою стрічкою і заборонила відвідувачам доторкатися до нього.

Дивне яйце привернуло увагу і представників преси. Колумбійська газета «La Nacion», цитуючи одного фахівця в області птахівництва, написала: «Яйця неправильної форми зустрічаються украй рідко. Це – аномальне явище. Учені час від часу досліджують яйця витягнутої форми, майже квадратні, але таке диво – одиничний випадок. Річ у тому, що у здорової курки овуляція трапляється один раз на добу. Проте у старих птиць може відбутися атрофія шкаралупи усередині тіла. Тому диво-яйця, як правило, несуть виключно кури у віці. А прожити, до речі, здорова свійська птиця може більше п’ятнадцяти років. Сама ж Маргарита, разом із півнем Хав’єром, і далі продовжує спілкуватися з візитерами. Хазяйка запевняє, що «яйце успіху», що врятувало життя її вихованці і що принесло світову популярність всій сім’ї, зберігається в домашньому холодильнику, в очікуванні візиту ветеринарів з Університету Tolima».

Слід зазначити, що після випадку з незвичайним яйцем, життя Марго змінилося до кращого. Зараз вона харчується виключно добірними сортами кукурудзи, рисом, помідорами, зеленню, Такий раціон, на думку Марії, продовжить життя пернатій улюбленці і сприятиме збільшенню яйценосності. Звичайно ж, власниця сподівається, що курка знесе їй ще не одне «золоте яйце», і їх Рамірес зможе вигідно продати. Хоча за перший екземпляр їй пропонували чималі гроші – 20 тисяч песо (110 доларів), але жінка так і не змогла розлучитися з ним.

– Я знаю, що Маргарита знесла мені яйце щастя. Це, як амулет. Журналісти, які постійно приїжджають до мене додому, і пишуть про мою курочку, наполягають, щоб ми його не давали нікому ні за які гроші, поки не знімуть фільм. Телевізійники хочуть показати його на всю країну. Є, звичайно, і скептики, які доводять, що в яйцях неправильної форми немає нічого дивного, але більшість моїх друзів та ветеринари впевнені, що випадок з Марго – унікальний і його треба вивчати, – ділиться думками Марія Консуело Рамірес.

Віандот

  Tags:

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Контакти

  wyandotte.com.ua@gmail.com

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Ваш номер телефона (обязательно)

  Тема

  Сообщение

  Файл

  X